Share Pet Care

Друзі!

Долучайтеся до ініціатіви #SharePetCare!

Це допоможе як навколишньому середовищу, так і малим песам та котикам, які зараз готуються до усиновлення перебуваючі в шелтерах Притулок для котів домашнього типу та Твій пес.

Ваша підтримка дозволить отримувати необхідні ліки/їжу/операції по стерелізації та невідкладну допомогу пухнастим, які вже перебувають в шетлеті, та тим кого прихистять далі.
Звіти по отриманим коштам та їх призначенню публікуються в группі Pet Place Ukr, щоб це мотивувало нових читачів до такої допомоги). 

Як саме ви можете допомогти: купуючи еко-сумку за 45 грн, ви можете за своїм бажанням додати до покупки також сумму донату, яка повністю буде перерахована до фонду цих шелтерів. Тобто, ви самі назначаєте кінцеву ціну еко-сумки та власний внесок в спільний фонд допомоги. 

Якщо у вас вже є сумка, або ж ви бажаєте долучитися до ініціативи #SharePetCare надіславши кошти саме на підтримку шелтерів, без придбання сумки – це також можна зробити, просто зазначивши це при переказі. Тож з вашої суми не буде утримано 45 грн на пошив нових сумок, всі кошти підуть до Притулок для котів домашнього типу та Твій пес.

Долучайтеся в кращій для вас спосіб.

За замовленням звертайтесь в директ групи на Фейсбук, або телеграм