Собаки в міському середовищі

Більшість з нас доволі чітко уявляють собі ідеального собаку. Нам подобаються симпатичні песики з гарним характером. Але коли настає час обирати породу, виявляється, що цього замало, й існує ще чимало факторів, які треба брати до уваги.  

Приміром, життєво необхідно знайти породу, характеристики якої пасуватимуть до вашого стилю життя. Треба потурбуватись не лише про свої інтереси, але й про свого майбутнього вихованця. Наприклад, якщо ви маєте невеличке помешкання, не треба обирати серед собак-велетнів, і якщо ви полюбляєте активний спосіб життя, проводите багато часу на свіжому повітрі, зупиніть свій вибір на більш енергійній породі. Та це ще не все!

Мабуть, серед ваших знайомих є такі власники собак, життєва ситуація яких не дуже пасує до потреб тварини. Це може тягнути за собою цілу низку проблем.

Якщо ви живете в місті або в передміській зоні, працюєте повний день або не маєте бажання проводити весь свій вільний час аби задовольнити потреби свого собаки у вправах та розвагах, вкрай важливо мати це на увазі.

Також треба пам’ятати, що вправи, тренування, розваги та соціалізація необхідні кожному хатньому псу. Немає собаки, який може обходитись без прогулянок або буде щасливим, днями замкнений сам на сам у вашій квартирі. Півгодинки (або краще цілу годину) інтерактивних вправ на день – це мінімум для будь-якої породи. Без цього ніяк не обійтись.

В цій статті ми пропонуємо вам породи, які створені, щоб бути чудовими міськими собаками. Вони не вимагають від своїх власників багато часу на прогулянки, залюбки проводять час на самоті й гарно пристосовуються до міського середовища.

Англійський бульдог

Грейхаунд
Китайський хохлатий собака

Бассет-хаунд

Слідкуйте за новими публікаціями!

 

авторка: Ирина Пивовар

Залишити відповідь