LUSH

Легендарний британський бренд LUSH відомий своїм абсолютним лідерством у створенні свіжої косметики ручної роботи. Таємниця їх успіху – в свіжості та ефективності інгредієнтів, які закупаються у найкращих постачальників з усього світу та потрапляють до складу продукції у момент їх найвищої соковитої стиглості.

Раді зазначити, що компанія LUSH також сповідує етичний світогляд та витрачає багато коштів на благодійність та численні наукові дослідження у сфері припинення тестування на тваринах.

Як розповіла нам Олена Сургай, бренд менеджерка в Lush Ukraine:

Безпосередньо наші магазини LUSH 100% animal – friendly, Ви можете приходити до нас у гості зі своїми улюбленцями будь-якого розміру та виду (якщо це зручно Вам та дозволяє розмір магазину :). Проте не все торгівельні центри, де розташовані магазині, мають таку ж pet-friendly політику (перевіряйте інформацію за телефонами магазинів)

LUSH щорічно  організовує масивні соціально-екологічні кампанії, долучаючи до них таких титанів медіа-індустрії,  як Вів’єн Вествуд та Брайана Мея (ex-гитариста The Queen) та інших.

Етичний підхід бренду стосується всього – від закупки інгредієнтів згідно з законами Справедливої Торгівлі до звільнення продукції від пакування, тобто продажу шампунів, кондиціонерів, мил, гелів для душу та інших продуктів у абсолютно «оголеному», твердому вигляді.

Однією з візитних карток LUSH став лосьйон «Чаріті Пот». Створений у 2007 році заради добрих справ, цей надзвичайно живильний та ароматний еліксир для рук та тіла є втіленням етичності та провідником LUSH-філософії.

Цей лосьйон не приносить компанії ні копійки прибутку – всі кошти з продажів цього продукту (за вирахуванням ПДВ) перераховуються на підтримку локальних неприбуткових організацій, які прагнуть змінити світ на краще.

Вся виручка з продажів цього продукту (за вирахуванням ПДВ) перераховується на підтримку проектів локальних неприбуткових організацій, які працюють в сферах:

  • захисту тварин;
  • захисту навколишнього середовища;
  • права людей (включаючи соціальну справедливість, рівність і збереження миру на планеті)

Cторінка у Фейсбук: LushUkraine

Аккаунт в Instagram: @lush_ukraine