COMFY

COMFY – перший мультіканальний ритейлер побутової техніки та електроніки в Україні, лідер за ефективністю в галузі. Переможець премії Best Retail Project 2018 у категоріях True Omnichannel і Dream work company. 

Але що ж стосовно пет френдлі політики цього потужного та яскраво-креативного гіганта?

І тут знову п’ятюня! Бо як зазначила Тетяна Дорохова, керівниця управління розвитку форматів:

«Мережа магазинів COMFY завжди була дружня до тварин, колись одним з супергероїв, які беруть участь у зовнішній комунікації, був шикарний рудий кіт:)

Комунікацію в магазині про можливість і навіть радощі нашого персоналу від зустрічі з вашими домашніми улюбленцями ми стали розміщувати з виведенням на ринок нового формату Сomfy в 2015 році.

Разом з оновленням дизайну магазина ми адресуємо покупцям меседж про можливість класно провести в нашому магазині час, здійснюючи покупку: прийти з малим, випити кави, навчитися робити зачіску новими приладами, протестувати різні гаджети ».

Тож, як бачимо, можна сміливо топати до магазинів цієї мережі з чотирилапими, тим паче світовий ринок всіляких вумних гаджетів для улюбленців стрімко набирає оберти.

Ми впевнені, Comfy буде в числі перших, хто запропонує вашим малим шось крутезне, типу смарт-ошийничків, які виміряють реальну ступінь зголоднілості, шоб не вестися на маніпулятивні оченятка щойно поснідавшого песа чи кицюні)

Сторінка на Фейсбуці: @comfy.ua

Cайт: comfy.ua

Адреси магазинів: comfy.ua/shops