Unit.City

UNIT.City – перший інноваційний парк в Україні.

Адреса: Київ, вул. Догорожицька, 3

Це одна з найбільших платформ, яка поєднує в собі інфраструктуру та інноваційну екосистему для ІТ- та технологічних компаній Центральної та Східної Європи.

На території вже є 3 офісні будівлі, де щодня відбуваються різноманітні конференції та мітапи, та ще два корпуси відкриються цьогоріч.

В інноваційному парку працює школа програмування UNIT Factory із безкоштовним навчанням, унікальний коворкінг Chasopys.UNIT, кафе із морських контейнерів UNIT.Cafe, кав’ярня під відкритим небом Lion Coffee, спортивний майданчик і тренажерна зала UNIT.Gym.

Зараз резидентами UNIT.City є понад 1000 людей і, звичайно, серед них немало тих, хто любить і піклується про тварин, тому без вагань можна сказати, що UNIT.City на 100% Pet Friendly!

Найулюбленіший резидент UNIT.City — кіт Василь, що мешкає у спеціальній котохатці на території парку. Улюблена справа пухнастика — релаксувати під сонцем на головній площі UNIT.City. Хіба така картина залишить когось байдужим? Резиденти та гості містечка відразу ж починають пестити, обіймати, пригощати смаколиками та фотографувати вусатого. Тепер він — зірка Instagram і зовсім не проти)

Стосовно інших тварин політика UNIT.City така ж pet-friendly, як і до Василя. Резинденти часом приводять своїх улюбленців в офіс — гарний день і море позитивних емоцій всій команді гарантовано! Та передусім варто обов’язково впевнитись, чи нема у ваших коворкерів алергії. Саме задля безпеки та комфорту відвідувачів команда UNIT.City просить не приводити тваринок у конференц-холи, але ж їм і так у було б там нецікаво. А в UNIT.Cafe ви можете провести час із четвеероногим на терасі — тут його залюбки пригостять водою.

Тож беріть своЇх улюбленців та гайда досліджувати це неймовірне місто в місті — UNIT.City!

Авторка:  Anna Bugai

Працює: 24/7

Сторінка на Facebook: @unit.city