Smartass Kitchen & Bar

Smartass Kitchen & Bar  – це частина комплексу Smartass. Комплекс включає спортивний клуб, б’юті-зону, ресторан і бар. Тут все виключно круто: дизайн, музика, напрямки та методологія тренувань, приготування їжі та івенти на терасі! Це місце, яке схоже на дім. Тільки м’язи тут ростуть значно швидше)

Як розповідають засновники, раніше вони стикалися  з тим, що їх не пускали до закладів з їх французьким бульдогом. Тому вони вирішили, що в їх заклад можна буде приходити хоч з хом’яком, хоч з рибкою — вони будуть всім раді.

“Спеціальних пет-правил в нас немає і нам не доводилося ще жодного разу вигадувати їх. Всі наші гості дуже виховані і самі розуміють правила етикету із тваринами.” – коментують в Smartass Kitchen & Bar. І це дійсно здраво та заслуговує окремого респекту. Це приклад високого рівня довіри та поваги до людей.

Ще, Smartass Kitchen & Bar започаткували проведення guest bartending з легендами барної міксології України. І першою в ньому стала Ірина Машихіна! Ірина – це людина, яка стояла у витоків барної міксології України, коли всі ще й про слово таке не знали. Про її неймовірно смачні, збалансовані і мінімалістичні коктейлі ходять легенди. А за право бачити її у себе за барною стійкою борються багато рестораторів Києва. 

Тож слідкуйте за івентами та новинами пет-френдлі закладу @Smartasskitchenbar на Фейсбуці та відкривайте всі переваги активного способу життя своїм малим)

“Займайтеся спортом, добре харчуйтеся та любіть тварин! “ – ТОП порад від Smartass Kitchen & Bar для кожного і кожної з нас ❤

  8:00 — 22:00

 095 186 15 76

Київ, Жилянська, 41А