Superhero Coffee

Тематична кав’ярня в стилі супергероїв з авторським дизайном і артами на стінах. Як зазначає cама команда: “наша кав’ярня – атмосферний місце і відкрито для всіх! Ми раді бачити хвостатих друзів! Що стосується пітомцев- Like (пес Хаскі) – місцевий улюбленець, особливо дітей))) За печеньку може покрутитися, пострибати, подати лапу або голос. Like, як і ми дуже радий бачити всіх гостей в нашому закладі. Поки ваш песик відпочиває ви можете насолодитися гарячою кавою, чаєм, або з’їсти смачні супергеройські кондитерські вироби, піцу, салат, бургер. Це означає тільки одне – вам і вашим улюбленцям в кафе-кондитерської завжди раді)”

А ще в Superhero Coffee є м’якезна-бомбезна ігрова кімната з PS4, і регулярні перегляди фільмів Marvel & DC. В кав’ні, звісно ж, безліч коміксів для читання собі та улюбленцю (йому про жінку-кішку наприклад), та фішка в тому, що можна обмінювати свої власні на ті, що є в залі.

А ще, з цікавенького: щотижневі ігрові турніри та English speking club. Та унікальна колекційна лінія одягу, кожна модель якої одна на весь світ. Так шо дехто (я) вже розкатала губу на реальний костюм людини-мурахи-хи-хи)

Сторінка на Фейсбуці: @Superherocoffee

Адреса: м Дніпро, вул. Барикадна 11а