Culturist Coffee

Culturist Coffee – красивезний ідейний заклад з кавою, вином, теплим світлом і френдлі характером.

Адреса: Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 26

Розкажіть про історію створення кав‘ярні. Яка її найвизначніша риса?

Culturist — це наша шалена ідея, яку нам вдалося втітили в життя. Ми дивилися на інші кав‘ярні міста та продумували щось зовсім нове. Місце, яке поєднуватиме у собі якісний продукт, концепцію, атмосферу та зручне приміщення із особливим інтер‘єром. Ми позиціонуємо себе як не просто кав‘ярню, а культурний простір. Бо усе, що ми робимо, зрештою, про культуру.  Culturist — це про каву, еститику та культуру, яку можна знаходити у звичних речах.

У вас досить незвичний дизайн приміщення. Розкажіть, як він створювався та які мав цілі?

На створення проекту ми витратили 6 місяців: від ідеї до повної реалізації. Нам  хотілося зробити щось круте та відрізнятися від інших. Тому ми почали співпрацювати із Samosoboy Design для неймінгу та із Svoya Studio для створення інтер‘єру. З останніми знайомі давно. Раніше Svoya Studio розробляли проект для нашої квартири. 

Щодо назви — нам запропонували 10 варіантів. І вже із них ми обрали Culturist. Зачепив найбільше. Коли вперше почули назву, подумали: «Так, це воно». Тоді нам ще запам’яталася фраза засновника Samosoboy Design: «Краще бути незрозумілим, аніж непомітним».

Дизайн мав відображувати основну ідею та назву. Так і вийшло. Це все — про культуру у будь-яких її проявах. Ми намагалися частково зберегти автентичні деталі приміщення: стіни, стелю, колони. Хотілося бачити та відчувати історію будівлі. 

Розкажіть про вашу команду. Скільки людей та улюбленців на всіх? 

У нас дуже крута команда. За баром — 5 надлюдей-бариста. Плюс ми — двоє засновників. Зібралися разом, щоб створити місце, де буде зручно, смачно та красиво. Намагаємось підтримувати один одного та працювати в одному ритмі. На всіх маємо трьох домашніх тварин. Хочемо їх між собою познайомити при нагоді. 

Як ви стали pet friendly та чому?

Pet friendly — це не тільки світовий тренд. Ми любимо тварин і хочемо, щоб їм також було комфортно. Із сумом дивимось на ситуації, коли собак лишають на вулиці, а господарі йдуть відпочивати. Тварини потребують більше нашої уваги та піклування. Ми навіть думаємо про те, щоб нашу кішку привезти до кав’ярні. Можливо, так вона зрозуміє, чому нас часто немає вдома.

Чи плануєте якісь акції для відвідувачів з улюбленцями? 

Ми нещодавно відкрилися, тож не встигли провести ніяких акцій. Поки більше думаємо про якість продукту, командну роботу та звикаємо до шаленого ритму. Пізніше будемо креативити щодо івентів, влаштовуватимемо вечірки кави та вина. Або щось інше. Це справа часу, але круті події точно будуть.