Oz Kava

OZ kava – австралійська кав’ярня в Дніпрі, що підтримує та розвивається в кількох важливих напрямках:

  • по-перше, це турбота про інклюзивність. В Дніпрі не так багато закладів, які дійсно думають та, що важливіше, діють в напрямку забезпечення доступності своїх приміщень. А от OZ KaVa не збентежив півметровий поріг, тож його було успішно роздовбано, та зараз кав’ярня має чудовий пологий вхід та нові плани з удосконалення залів. Незабаром тут з’явиться місце для годування/сповивання малюків, нова затишна літня тераса, команда також працює над інклюзивістю вбиральні. Тож ця кав’ярня – невеличкий френдлі оазис в нашому, доволі егоїстичному місті. 
  • по-друге, це підтримка суспільних проектів. OZ KaVa безкоштовно надає приміщення БФ “Помагаєм” для проведення івентів на підтримку дітей. А в жовтні планує стати спонсорами проекту за здорове життя.
  • по-третьє, це пет френдлі заклад, з смачнющою кавою власного(!) обсмаження, де вашому улюбленцю завжди запропонують миску з водою, іграшку – погризуньку та навіть пакетик для кх-кх, на випадок якщо попереду прогулянка з малим, а пакетики раптово закінчилися. А ще, в Oz Kava є харизматичний чорявий мікрокенгуру (і я зараз не про Спаркі), він оселився тут нещодавно, та швидко знайшов спільну мову з місцевими. Приходьте потиснути йому лапку та запитати як там справи у світі сумчастих)

Головне правило: якщо ваш байстрюк вже величенький та дуже активний, плануйте похід ближче до вечора, коли трохи меньше народу, тоді вам з малим, а також OZiвським дівчатам+хлопцю, що зустрічають вас завжди посмішкою та гарним настроєм, буде більш спокійно за тих, хто є гостем в цей самий час.

“Якщо ж відвідувачів багато, а ви якраз з вашим великим та палким мачо-песом пробігом вирішили перекусити або взяти щось додому, завжди є місце для плану Б: наберіть нас за телефоном 063 552 6650, та ми зможемо винести вам кави, банановий хліб чи пиріг, дивлячись, що з меню ви з ним полюбляєте найбільше)” 

Як коментують власники – “Ми обираємо бути френдлі для всіх. Це принцип, якого ми притримуємось. Наши плани по відкриттю кав’ярні, де пропонують не тільки обслуговування, але і дружбу здійснюються завдяки друзям, команді та спільним цінностям, що нас об’єднують)”

Адреса: вул. Троїцька, 3А

Відчинено: 08:00 – 21:00

Сторінка на FB: @ozkavaua