First wave

First wave – заклад з історією, міцним духом, душею та власною броварнею.

Батьками та головними ідейними двигунами закладу є сімейна пара Андрій та Аня. Тож ми сьогодні навідалися до них не просто на смачнущий ланч, а щоб дізнатися більше про шлях та складові їх власного бізнесу.

Друзі, як народився First Wave?

– Раніше ми називалися Pizza Veterano та працювали за Київською франшизою. Згодом напрямок нашого закладу змінився, ми перестали бути класичною піцерією. Наш ассортимент став поповнюватись стравами гриль та різними видами крафтового пива. Після цього ми вирішили заснувати власну компанію під назвою First Wave Company, яка почала розвиватися в двох напрямках First Wave Josper Bar та First Wave Brewery.

Наразі в нас свій заклад та власна крафтова броварня First Wave.

Як змінилися за цей час ви? 

– За весь час роботи ми стали більш відповідальними та більш згуртованими. Навчилися краще співпрацювати один з одним, знаходити спільну мову, розподіляти обов’язки, зуміли налагодити робочій процес та при цьому не зіпсувати сімейні відносини.

Що для вас First Wave? Яку мету ви втілюєте ?

– На меті ми маємо стати найкрутішим та найкомфортнішим закладом у Дніпрі. Щоб тут було зручно всім і кожному! Будь то літні люди, будь то діти чи підлітки. Жінки чи чоловіки, військові чи цивільні люди. Зробити так, аби кожен, хто переступив поріг нашого закладу, залишився задоволений та прийшов ще! І не раз!

Як вам вдаєтся об’єднувати людей навколо себе? Бо відчувається, що це не просто місце рандомних зустрічей, це своя спільнота. 

– Мабуть тому, що побідне тягнеться до подібного)  Ми завжди з відкритим серцем зустрічаємо всіх, завжди всіх раді бачити! Ми робимо так, аби тут кожна людина почувала себе невимушено, як вдома. Для багатьох, дійсно, це місце стало рідним, і ми дуже раді цьому. Дехто називає наш заклад своїм другим домом, дехто ходить до нас тричі на день просто поспілкуватися. Ми не можемо це пояснити, це якось інтуїтивно чи що. Свій-до свого- по своє.. Ось так.

Чим ви пишаєтесь в діяльності First Wave?

– Пишаємося нашою соціальною активністю та соціальною значимістю. Ми пишаємось тим, що маємо змогу допомагати іншим.

До речі, у нас діє безкоштовний розмовний клуб, тому запрошуємо бажаючих поспілкуватися:

Чи ви усвідомлювали себе як пет френдлі заклад від початку, чи все просто відбувалося само по собі?

– Це відбувалося якось смо по собі, коли ті чи інші друзі іноді відвідували нас зі своїми улюбленцями.

Чи вважаєте ви що закладам потрібно поділяти себе на дружніх та не дружніх до тварин?

– Так, тому що в нас таки є люди, які зовсім не полюбляють тварин та не бажають відпочивати в їх присутності.

Яке ваше власне бачення відповідального ставлення до тварин? 

– Ми у відповіді за тих, кого приручили. І якщо ви взяли на себе таку відповідальність за маленьку істоту, вона повинна себе почувати, як член родини, як ваша дитина та друг.

Про що саме зараз хотіли б сказати читачам. 

– Любіть тварин, поважайте їх, допомагайте та не ображайте! Та обов’язково завітайте у First Wave, тут вас зустріне теплий та дружній колектив! Вам неодмінно сподобається!

Чекаємо на вас у гості!

Адреса: вул. Короленка 3, м. Дніпро

Працює: 11:00 – 23:00